E-Pin ve G-Cash Nedir? Oyun dünyasında Nasıl Kullanılır? - GameSultan

Oyunlarla hiç ilgisi olmayan birisi dahi milyonlarca oyuncunun buluştuğu dijital platformlar olduğunu artık biliyor. En basitinden hepimiz telefon kullanıyoruz ve gerek Android gerekse iOS işletim sistemi kullanan cihazlarımızda uygulama ve oyun yükleyebildiğimiz marketler var.

Dijital oyuncu ağları hızla büyümekte. Örneğin, En son yapılan resmi istatistiklere göre Steam 125 MİLYON aktif kullanıcıya sahip. Hal böyle olunca bu dijital market ve dijital oyun ağlarından ücretli veya ücretsiz oyunlar indiriyoruz.Özellikle işin ücreti kısmında avantajlar arayan, satınalma işlemlerinde zorlanan ya da 1 merkezden tüm platformlarda yönetim sağlamak isteyen kullanıcılar dijital oyun alma platformlarına yöneliyorlar.
Bunlarda çok bilinen bir tanesi Game Sultan.

Neler yapar bu Game Sultan?

Ücretli online oyunlar için hesap açıp e-pin satın alıp istediginiz oyunda kullanabildiğiniz bir sistem. Bir nevi oyun kontor sağlayıcısı.

E-Pin nedir?


E-Pin, Electronic Personal Identification Number (Elektronik Kişisel Kimlik Numarası)’dır. Hesabına G-Cash yüklenen müşterilerin almak istedikleri elektronik şifredir. Örnek: HYYO-65YU-PSR1-C4SV

G-Cash nedir?


Game Sultan değerli kullanıcılarının hesap numaralarımıza para yatırdıklarında karşılığı olarak aldıkları para birimidir. Örnek: 1 TL = 1 G-Cash’tir. G-Cash ile sitedeki tüm oyunlar için E-Pin alışverişi yapabileceksiniz.

Nasıl G-Cash yüklerim?


Hesabınıza giriş yaptıktan sonra “G-Cash Yükleyin” kısmında size uygun ödeme yöntemini seçerek hesabınıza G-Cash yükleyebilirsiniz.

Game Sultan'da ödeme seçenekleri nelerdir?


1. Banka ödemesi Garanti Bankası, Ziraat Bankası
2. Kredi Kartı ile alışveriş
3. Mobil ödeme
4. Ön ödemeli kartlar ile ödeme (ininal)
5. Faturamatik
6. Playstore
7. NKolay ödeme noktaları
8. Hızlı Tahsilat Sistemleri (HTS) ödeme noktaları

Yorumlar

Yorum Gönder