Pokemon Go İndir! Güvenli Şekilde Nasıl Yüklerim?


Pokemon GO'yu esnaftan, mühendise, plazadan meclise, kırsaldan kentlere kadar duymayan kalmadı. Dünyada büyük bir akımın başlangıcı niteliğinde olan Pokemon GO sadece birkaç ülkede sağlayıcı firma tarafından sunulmakta. Fakat beta uygulama yükleme dosyaları internette dolaşıyor. Birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de oyunun yükleme dosyaları (android - .apk, ios - .ipa ) yardımıyla kurulum gerçekleştirilip oyun test edilebiliyor.


Oyun GPS (konum) bazlı bir oyun olduğu için gerekli konum ayarlarını açmamanız durumunda "GPS not found" hatası almanız gayet normal. GPS açmayı unutmayınız. (Şarj tüketimini gayet tabii olumsuz etkileyecektir.)

Ayrıca Android kullanıcıları Ayarlar/ Güvenlik bölümünden "Bilinmeyen Kaynaklar" kısmını tick koyarak onaylamak durumundadırlar. (Google Play'da onaylanmış bir sağlayıcı bulunmadığından bunu açmak zorundayız. Merak etmeyin paylaşacağımız dosyalar temizdir. Tarama raporları paylaşılacaktır.)

Merakla beklediğiniz ve denemek istediğiniz uygulamayı aşağıdaki indirme linklerinden indirdiğiniz yükleme dosyaları ile yükleyebilirsiniz.Not : İçerik, Instagram’ın faydalı sayfalarından birisi olan @teknotower sayfasının teşvikiyle hazırlanmıştır.

Yorumlar