'Türkiye Teknoloji Dünyası' adıyla gelen mesajlar ! Dikkat !

Türkiye teknoloji dünyasıKamuoyuna Duyurulur !

Sizlere Türkiye Teknoloji Dünyası, İstanbul Teknoloji Dünyası gibi firma isimleriyle mesaj gönderen ve sizi arayıp hediye kazandığınızı söyleyen kişi ya da kişiler hakkında duyuru hükmündedir!

Dünyanın Teknolojisi olarak (eski ismimiz Teknoloji Dünyası) 2007 yılından bu yana, sizlere teknolojik gelişmeler, elektronik cihazlar ve donanım incelemeleri, oyunlar, facebook, twitter, instagram, youtube gibi birçok sosyal medya ağı, whatsapp, line, gibi birçok sosyal iletişim uygulaması ve android, windows, ios, linux gibi işletim sistemler, akıllı telefon konularında faydalı bilgiler sunma çabasındayız.
Çizgimizden ve hevesimizden hiçbir şey kaybetmeden yolumuza devam ediyoruz ve etme niyetindeyiz.

Sizleri  Türkiye Teknoloji Dünyası, İstanbul Teknoloji Dünyası gibi benzer isimlerle arayarak ya da mesaj atarak hediyeler kazandığınızı bildiren ve sizden para talep eden kişilere lütfen kanmayınız. Bu şekilde yapılan dolandırıcılık yöntemleri artık çok eskide kalsa da hala durumdan haberdar olmayan vatandaşlarımız bu dolandırıcılıklara ne yazık ki kanabilmektedir.
Yakın zamanda bizi de ilgilendiren bir durum söz konusu olduğu için ve konuyla ilgili sürekli tarafımıza soru geldiği için bu paylaşımı yapmayı uygun gördük.

www.dunyaninteknolojisi.com 'un bahsi geçen şahıs ya da kuruluşlarla hiçbir ilgisi bulunmamaktadır !!!
Bu mesajı alan/almayan herkesten ricamız Polisimize (155) bu tarz dolandırıcılık meselelerini bildirmekten asla çekinmeyiniz!


Bizi arayanlardan aldığımız numaralardan bazıları : 

► 0212 925 27 89 ◄                                                                                                    ► 0212 925 20 91 ◄                                           
► 0212 925 50 16 ◄ 
Bu numaradan çağrı aldıysanız siz de çağrı aldıysanız lütfen ihbarda bulunun.

Polisimiz, her konuda olduğu gibi bu konuda da vatandaşa fazlasıyla yardımcı olmaktadır. Size mesaj atan ya da arayan numarayı ve elde ettiğiniz tüm bilgileri lütfen Emniyete bildiriniz. Bu şekilde, insanlarımızın kandırılmasını önlemiş olacaksınız.
İnternetten ihbarda bulunmak için : http://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx

Yorumlar