Türk Hackerlar Çin'e Sefer Düzenledi !

türk hacker cw

Doğu Türkistan’daki Müslüman Uygurlara Çin’in aşırı baskı uygulaması sebebiyle beyaz şapkalı korsanlar olarak bilinen Cyber-Warrior'ın Akıncılar grubu Çin Devlet sitelerini çökertti. Türk hackerlar, Çin'in zulmüne "Biz Akıncılar olarak, mazlumun zalime karşı haykırmasıyız" diye cevap verdiler.


Doğu Türkistan olarak bilinen Sincan Uygur Özerk Bölgesi Çin yönetimi tarafından yayınlanan bir bildiride, Müslüman parti üyeleri, kamu personeli, öğrenci ve öğretmenlerin Ramazan ayı boyunca oruç tutmalarının yasaklandığı duyuruldu. 
Müslümanlar tarafından işletilen dükkan ve restoranlara ay boyunca sigara ve Alkol satmaya devam etme ve oruç tutulan saatlerde açık kalma zorunluluğu getirilirken, aksi takdirde tamamen kapatılma riskiyle karşı karşıya olunduğu uyarısı yapıldı.


Bu olay üzerine sanal alemde Cyber-Warrior Akıncılar olarak bilinen Türk Hack Grubu, Çin Komünist Partisi, Halk mahkemesi, HongKong üniversitesi başta olmak üzere birçok kurum, kuruluş sitelerini çökertti. Sitelere tarihteki 16 Türk devletinin bayraklarına yer verip, türkçe ve İngilizce olarak; "Adalet için en buyuk talihsizlik, devleti idare edenlerin zalimliğidir. Zalimin zulmü varsa, mazlumun da Allah'ı var. Elbette bu yaptığınız zulüm hesapsız kalmayacaktır. Biz Akıncılar olarak, mazlumun zalime karşı haykırmasıyız. Biz şanli Akıncılarız" ifadelerini ve Kur'an-ı Kerim'den Nahl suresi 85. ayetini yerleştirdiler.

Bir çok hack olaylarında sesini duyuran Cyber-Warrior Akıncılar grubu daha önce Mısır, İsrail, Ermenistan, Hindistan,Almanya, gibi bir çok ülkeye siber saldırılar düzenledi. Son saldırıyı da Çin devlet sitelerine yaptı.

çin devlet siteleri hacklandi cwİşte Akıncılar'ın bıraktığı not...


Akıncılar hack grubu basına yaptığı açıklamada, "Tüm Müslümanlara zulüm yapılıyor bir şey yapamıyoruz real olarak, zira sanalda dur durak bilmeyen Çin seferimiz mevcuttur Elhamdulillah. Zalimler istediklerini elde ediyor olabilir zira Allah (c.c)'nin intikamı çetin olur. Bakın 7 yıl zindanda kalan Hz. Yusuf (a.s) sabrederek onu Mısır'a sultan eden gücü gördük Hz. Eyüp (a.s) 40 yıl hasta kaldı malı mülkü ailesi elinden alındı ama sabretti! Ailesi, malı da mülkü de kendisi de genç delikanlı gibi olarak geri verildi. Ve nice kavimler peygamberlere zulüm etti. Ad, Semud, Nemrut, Eyke, Lut, Firavun bakın bakalım bunların hiç birinden eser var mı kemik yığınlarından başka ve kaybettiler! Ve diyoruz ki; Hz. Yusuf'u Mısır'a sultan eden Hz. Eyüp (a.s)'ı baştan aşağı temizleyen, kral üstüne kral olan kavimleri helak eden alemlerin rabbi olan Allah (c.c) elbet mazlumların ahir zamanın intikamını alır! Ya bugün, ya yarın ya da yarından daha yakın" denildi.

Açıklamanın devamında, saldırıların süreceği vurgulandı.

Yorumlar

  1. harika bir haber yaaa. okurken duygulandım. helal olsun

    YanıtlaSil

Yorum Gönder