Youtube'a Sorunsuz Giriş !

Zenmate eklentisi ile Youtube ve Twitter gibi yasaklı ya da engellenmiş sitelere sorunsuz şekilde giriş yapabilirsiniz.

youtube sorunsuz giriş

ZenMate programı ile bu sorun tamamen çözülmüş oluyor. ZenMate ne diye merak ediyorsanız bu yazı tam size göre! Proxy servisi ZenMate ile yasaklı olan Twitter ve Youtube'a istediğiniz gibi girin!
ZenMate eklentisi, Google Chrome ve diğer tarayıcılarda kullanabileceğiniz proxy uygulamalarından bir tanesi ve diğer pek çok proxy programının aksine hem hafif bir yapıya sahip hem de kullanıcıları detaylar ile yormayan bir şekilde ayarlanabiliyor.
youtube sorunsuz giris
ZenMate uygulamasından görünüm

Eklenti sayesinde pek çok internet sınırlamasını aşabilir, aynı zamanda internet bağlantınızı önemli işler için kullanıyorsanız kişisel gizliliğinizi de koruyabilirsiniz. Buda büyük bir avantaj ve olacak sağlamış oluyor.

Kullanılabilecek proxy uygulamaları arasına iyi bir alternatif olarak giren ve herhangi bir program kurulumu gerektirmeyen ZenMate Chrome eklentisi sayesinde hem hassas dökümanlarınızı, belgelerinizi ve kişisel gizliliğinizi kolayca koruyabilir, hem de bazı ülkelere kısıtlı olan içerikleri görüntüleyebilirsiniz. Size tavsiyem Youtube'a giris amaçlı en alternatif olarak sizlere önerebilecegim program olarak görüyorum ve kullanmanızı tavsiye ediyorum.
Alternatif olarak 

2014 En GÜNCEL ve HIZLI DNS Ayarları için:  www.dunyaninteknolojisi.com/2014/04/2014-en-hizli-dns-ayarlari.html  bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar