Android Marketlerdeki En İşlevsel 15 Uygulama

Android Market Uygulamaları indir
Android uygulamalar, akıllı telefonlara hem uygulama marketleri üzerinden direkt yüklenebilir hem de .apk uzantılı (yükleme dosyaları) dosyalar telefonda açılarak yüklenebilir. Belki milyonlarca Android yazılımı var fakat bir de bunların çok iş gören, en çok kullanılan olanları var. İşte, Android marketten indirilebilecek en işlevsel ve yarayışlı uygulamalar ayrıntılı biçimde yazımızın devamında...Android market adfree .apk


Adfree: Ortak olarak en sevilmeyen durumlardan biri tam oyun oynarken yada bir uygulama kullanırken birden reklamların çıkıp en olmadık yerde oyunu yada programı etkilemesidir. Sizin de eminim en sevmediğiniz durumlardan biridir. O halde bu program tam size göre...Kısacası uygulama, ücretsiz uygulamalarda çıkan reklamları engellemeye yaramaktadır. 


Advanced Task Killer: Birden çok uygulamayı çalıştırmak bir telefonun yavaşlamasına neden olmaktadır. Bu yüzden bu program sizlere arka planda çalışan görevleri tek tuşla sonlandırma imkanı sunuyor. Ayrıca o an çalışan ve kapanmaması gereken uygulamaları yeşil renkte göstererek yardımcı oluyor.

Advanced Task KillerAlarm Clock: Android cihazınızın alarmı suze yeterli olmuyorsa bu uygulama işinizi görecektir. Alarmı durdurmak için isterseniz size basit problemler bile soruyor.


Aldiko: e-kitaplarınızı rahatlıkla yükleyip okuyabileceğiniz bir uygulama. Kullanışlı bir kitap okuma programı. Pdf ve text dahil bir çok formatı sorunsuzca okuyabileceksiniz. 

Blackmart Alpha: Markette bulunan ücretli uygulamalara alternatif olarak tüm uygulama ve oyunları "bedava" yükleyebileceğiniz market. Ayrıca yüklü tüm programlarınızı da bu market üzerinden güncelleme olanağı sağlamaktadır. 


Color Note: Günlük hayatta işinize yarayabilecek çok kullanışlı bir not tutma programı. Otomatik yedekleme özelliği de bulunmaktadır. Ayrıca kullanışlı widget ile anasayfadan da pratik sekilde kullanilabiliyor.

Elixir 2: Bataryanın ömrü, sıcaklığı, hafızada kalan boş yer, işlemci hızı ve frekansı, boş ram gibi birçok özellik ile tüm "teknik" detaylara bakabileceğiniz, widget olarak ana ekrana koyabileceğiniz bir uygulama.


Android navigasyon(Igo): Başarılı bir navigasyon uygulaması.Türkiye'de kullanabileceğimiz en güzel 
navigasyon programlarından birisidir.Kullanıcılarına büyük avantajlar ve olanaklar sağlamaktadır.


Juice Defender: Telefonun batarya süresini uzatmaya yarayan bir uygulama. Telefonu kullanmadığınız anda  açık kalan gps, wifi ve mobil datayı otomatik kapatır. Arka planda açık kalan uygulamaları belli bir süre sonra otomatik kapatarak şarj sorunu yaşayanlara büyük avantaj sağlamaktadır.Android okey: Herkesin telefonunda mutlaka bulunması gereken Okey oyunu, artık ücretsiz olarak Android markette bizlere sunuluyor. Şu anki versiyonda oyun, sadece botlara karşı oynanabiliyor ve internet bağlantısı zorunlu değil.


Android rehber yedekleme(My Contacts Backup):Telefonunuzdaki kişileri  en kolay ve pratik şekilde sağlayan uygulama. Bilgisayar veya senkronizasyona gerek duymadan rehber yedekleme ve geri yükleme işlemlerini yapabilen, kullanımı rahat ve hızlı ücretsiz yedekleme uygulamasıdır.


Android video player(Mx Player): Android yüklü cihazlarınızda çeşitli formatlardaki video dosyalarını oynatabilmeniz için en kaliteli alternatiflerden bir tanesi.Birçok formatı içinde barındırarak açabilme imkanı sağlamaktadır.


Android namaz vakitleri: Seçtiğiniz tüm şehirleri vakitlerini ilk indirmeden sonra 1 yıl boyunca İnternet bağlantısı olmadan görebilme imkanı da sağlamaktadır.Kıble yönünü bulabilirsiniz.Ezan ve ezan duasını dinleyebilirsiniz. Namaz vakti gelmeden önce ve namaz vaktinde alarm kurabilirsiniz.
                           
www.dunyaninteknolojisi.com

Yorumlar

 1. Çok daha güzel uygulamalar var

  YanıtlaSil
 2. Merhaba;
  Yorumunuz için teşekkürler.
  Uygulama sıralaması kullanıma ve kullanıcıya göre değişebilir.
  Biz genel olarak en çok işe yarayan uygulamaları bir araya getirdik.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder