Telefonunuz Dedektif gibi Çalışsın!

dedektif yazılım mspy sms takibi

MSpy 
piyasadaki en iyi ceptelefonu izleyicisidir. Evde veya İşyerinde, hedef cep telefonundaki etkinlikleri ve her detayı izlemenizi sağlayan güçlü mobil izleme yazılımıdır mSpy çocuklarınızın veya çalışanlarınızın telefon kullanımını izlemek için en güvenilir ve kullanıcı dostu uygulamadır.Bu mobil izleme yazılımı görünmez bir modda çalışır ve uzaktan aramalar, takvim güncellemelerine kadar izlenen telefonun üzerinde yer alan her türetkinliği izleyebileceğiniz şekilde geniş kapsamlı günlük özellikler sağlar. Arama geçmişi, kısamesajlar, e-postalar, aramakayıtları... Hepsi anında izlenen telefondan doğrudan sizin güvenli çevirimiçi hesabınıza gönderilir.
Bu mobil izleme uygulaması ile çalışanlarınızın zamanını kişisel e-postalar göndermekle harcamadığından ve çocuklarınızın internetteki tehlikeli kişiler tarafından tehtit altında olmadıklarından emin olabilirsiniz. Aynı zamanda hedef cihazın GPS konumunu izlemeye ayarlanabilir. Oğlunuzun olması gereken yerde olup olmadığını veya çalışanınızın gerçekten de trafikte sıkışıp sıkışmadığını öğrenebilirsiniz.
En cazip özelliği ise izleme yazılımının dinleme aracına dönüştürülebilmesi. Bu özelliği siz etrafta yokken nelerin olup bittiğini öğrenmek için kullanabilirsiniz. Toplant ısırasında yada siz evde yokken herşeyi takip edebilirsiniz.
Bu uygulamayı kullanmak son derece kolaydır ve özelliklerini sıralamak gerekirise;
mSpy Özellikleri
·         Giden ve gelen çağrıları dinleme
·         Arama kaydetmesi kurulumu
·         Sms takibinin çalıştırılması
·         E-postaların Okunması
·         İstediğimiz alet üzerinde GPS takibinin uygulanması
·         Fotoğrafların ve videoların izlenilmesi
·         Hedefimizdeki aletin engellenmesi
·         Uygulamalara ve web sitelere erişimi engelleme
·         Çağrıları sınırlama
·         Kişileri ve takvim olaylarını görme
·         Sohbeti ve Anlık mesaj konuşmalarını okuma
·         İnternet geçmişinin takibi
·         Skype mesajlarını okuma
·         WhatsApp mesajlarının izlenmesi

Profesyonel bir dedektif gibi çalısan mSpyuygulamasını kolaylıkla telefonunuza indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar