CryTek'in Online Oyun Bombası : 'Warface'

Crysis'in yapımcısı CryTek, online FPS oyununu dünyaya sundu!
warface wallpaper

Bilindiği gibi Crytek, Crysis serisi, Son of Rome gibi başarılı çalışmaların altında imzası bulunan başarılı bir video oyun firması.


Crytek bir yenilik peşindeydi ve o yeniliği nihayet tüm dünyaya duyurdu. Şirket, Online oyun toplulukları arasında hatrı sayılır bir yer edineceğe benziyor. Çünkü yeni Online Oyunları Warface'i GFACE platformu üzerinden ücretsiz erişime açmış bulunuyor.

Crytek, artık sembölü haline getirdiği yüksek oyun kalitesini, FPS oyuncularına Online şekilde sunacak. Oyuncular doğrudan internet tarayıcıları üzerinden, orta halli bir donanımdan bile anında ulaşabilecekler.

4 farklı karakter seçeneği ve takım bazlı oyun mantığıyla Warface gerçekten ses getireceğe benziyor!

Crytek Yayın Genel Müdürü Dirk Metzger "Warface ile başından beri hedefimiz, ücretsiz oyunların da yüksek kalitede benzersiz bir deneyim sunabileceğini göstermekti. Bugün, Warface'i Türkiye başta olmak üzere; Kuzey Amerika ve Avrupa'daki oyuncularla buluşturarak bu vizyona erişebilmek adına geldiğimiz noktayı geniş kitlelere gösterebiliyor olmanın heyacanını yaşıyoruz." dedi

Crytek İstanbul Genel Müdürü Serhat Bekdemir ise : "Warface deneyimini Avrupa ve Amerika ile aynı anda hem de Türkçe olarak, oyuncularımızın beğenisine sunamktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sunucu ve daha birçok hizmeti Türkiye'den sağlayarak Warface deneyimini en üst seviyede tutabilmeyi amaçlıyoruz" dedi.

Warface çoklu dil desteği ve harika grafikleriyle cidden bir çok oyunseveri kendisine aşık edecek gibi gözüküyor.

Yorumlar