iPhone'a Küstürebilecek 6 Dezavantaj !

iPhone 5S şu anki cepler arasında en iyilerinden... Ancak bu, 5S'in en kusursuz cep olduğu anlamına gelmiyor tabii ki. iPhone 5S'i sevmeniz için birçok neden olsa da sizi ondan soğutacak sebepler de yok değil. İşte sizi iPhone 5S'ten belki de nefret ettirecek 6 neden :1. Daha da pahalı: iPhone'un hiçbir zaman ucuz olmadığını ve diğer markalara göre de en pahalı cep olduğunu biliyoruz, ancak iPhone 5S şimdiye kadarki en pahalı Apple cebi olacak.

2. iPhone 5'inizin değiş tokuş değerini düşürecek: Apple, iPhone 5C'yi tanıtmasıyla birlikte artık iPhone 5 sunmayacağını açıkladı. Bu ise iPhone 5'in yakın zamanda fiyat olarak dibi göreceği, anlamına geliyor.

3. Çizilmelere karşı dayanıklı değil: Bilindiği gibi iPhone 5S'in alüminyum kasası çizilmeye son derece meyilli. Bununla birlikte beyaz sürüm, alüminyum rengine yakın olduğundan çizikler daha az görünüyor. Aynı şekilde altın renkli iPhone da çizikleri çok fazla göstermeyebilir. Satın aldığınıza pişman olabilirsiniz.

4. Daha büyük ve daha iyisi seneye çıkacak: iPhone'ların S modellerinin, sadece küçük yenilikler sunduğu biliniyor. Bu ise daha büyük yenilikler sunacak olan iPhone 6'nın seneye geleceği anlamına geliyor. iPhone 5S'i iki senelik kontratla satın almanız halinde seneye pişman olma ihtimaliniz var.

5. Parmağınız taklit edilebilir mi: iPhone'unuzu açmak ve iTunes'tan içerik satın almak için artık parmak izinizi kullanabileceksiniz. Ancak parmak izinizin suçlular tarafından 3 boyutlu olarak basılabileceği iddiaları şimdiden internette konuşulmaya başlandı.

6. Biraz beklemeniz gerekecek: iPhone 5S satın almaya karar verdiyseniz, bu kararınızı muhtemelen değiştirmeyeceksiniz. Ancak bu kararınız, ona şimdi sahip olabileceğiniz anlamına gelmiyor.

Yorumlar

  1. bunu almayı düşünüyorum ama pek fark yok gşibi eskisiyle?

    YanıtlaSil

Yorum Gönder