Samsung' tan S3' e Doğudan Android 4.3.0 !!!

Samsung'un Android 4.2.2 sürümü yerine doğrudan Android 4.3 sürümüne güncelleyeceği Galaxy S3'te, Android 4.3 sürümü görüntülendi. İşte Samsung'un yeni güncellemesinden detaylar.


Samsung'un, Galaxy S4 ile birlikte Note 2 ve Galaxy S3 modelini Android 4.3 sürümüne güncelleyeceği konuşuluyor. Geciken Android 4.2.2 güncellemesini pas geçen Samsung, Galaxy S3 ve Note 2 modelini hızlı bir şekilde Android 4.3'e güncelleyecek.

Galaxy S4'te bulunan donanım bağımsız tüm yazılımsal özellikleri kullanacak olan Galaxy S3, Samsung'un yeni TouchWiz arayüzünü alıp almayacağı konusunda ise net bir bilgi bulunmuyor. Bazı iddialara göre Galaxy S3 ve Note 2, mevcut arayüzü kullanmaya devam edecek.

Şu anda Galaxy S3 için Android 4.3 yazılımı sızdırılmış değil. Fakat ilerleyen günlerde test ROM'unun kullanıcılara sızdırılması bekleniyor. Böylece daha önce paylaştığımız Android 4.2.2 tabanlı test ROM'u gibi, güncelleme gelene kadar kullanıcılar isterlerse beta ROM'u kullanabilecekler.

Tabi bu görselin sahte olma ihtimali de bulunuyor. Özellikle kernel sürümünün ve yazılımın düzenlenme tarihinin eski olması da akıllarda kuşku oluşturmuyor değil. İlerleyen zamanlarda daha net bilgiler çıkacaktır. O zaman  yeni bilgileri de sizlerle  paylaşacağız.http://shiftdelete.net/android-4.3.0-yuklu-galaxy-s3-gorundu-45974.html

Yorumlar

  1. ben fatma şu ana kadar gördüğüm sitelerin içinde en mükemmeli çok aydınlatıcı mükemmel emek süper performans teşekkürler teknoloji dünyası teşekkürler

    YanıtlaSil

Yorum Gönder