Mesajlara Beğen Butonu !


Sosyal medya devi Facebook, mobil platformlar için geliştirdiği yeni özelliği sessiz sedasız hayata geçirdi. Peki, bu yeni özellik ne? Ayrıntılar haberimizde.Rakiplerinin gerisinde kalmamak için sürekli kendini yenileyen Facebook, şimdi de yeni bir özellik ile karşımıza çıkıyor. Facebook, iOS ve Android uygulamaları için mesajlaşma bölümüne beğen butonu ekledi.

Konuşmalarınızı ‘tamam’ ‘evet’ ‘ok’ ‘olur’ gibi trip kelimeleriyle sonlandırmak yerine bu beğen butonu oldukça işinize yarayacak. Bir şey yazmıyorken gönder butonu yerine ortaya çıkan bu beğen simgesini biz çok beğendik.

Firma, hashtag yeniliğinden hemen sonra Facebook'taki yorumlara resim ekleme özelliğini duyurmuştu. 

Kısa bir süre önce de Facebook'un aynı Twitter'da olduğu gibi hashtag özelliğini kullanmaya başladığını sizlere aktarmıştık. Hashtag ile ilgili haberimizi bu facebook paylaşımımızdan okuyabilirsiniz.

Mobil uygulaması için eklediği özellikleri bazen duyurmayan Facebook, bu özelliği de sessiz sedasız aktif etti. Bu özellik ilk olarak birkaç ay önce "Path" uygulamasında görünmüştü. Ancak beğen simgesi yerine onay işareti olan simgeyi kullanan Path, belki de Facebook için bir esin kaynağı olmuştur.
(shiftdelete.net'den alıntılar vardır.)

Yorumlar

  1. bağımlısı olduğum teknoloji dünyası uykudan gözlerim gitti ama teknoloji ağır basıyor yaşa

    YanıtlaSil
  2. şu anda sicim gibi yağmur yağıyor evde tasavvuf musikisi çalıyor ben teknoloji dünyasındaki yeniliklerle baş başayım teknoloji DÜNYASI ne büyük dünyasın arkadaş böyle güzel site yapılır mı yemin ediyorum kendimi alamıyorum SİMAY

    YanıtlaSil

Yorum Gönder