Galaxy S4 Tasarim Özellikleri

@evleaks adlı site tarafından ortaya atılan görsellere benzer tasarıma sahip olması beklenen Galaxy S4'ün, teknik özellikleri de paylaşıldı.

Samsung'un 14 Mart'ta tanıtacağı GT-I9500 kod adlı yeni amiral gemisi Galaxy S4 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Galaxy S3'ün çıkmadan yaşanan bilgi kirliliği şimdi de Galaxy S4 için yaşanmaya başladı. Bakalım iddialardan hangisi doğru çıkacak? Bunu 14 Mart'ta göreceğiz.
Çıkmasına sayılı günler kalan Galaxy S4'e ait olduğu belirtilen AnTuTu performans test sonuçlarını ve cihazın teknik özelliklerine de buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

@evleaks'ın iddiaları sahte olabilir
Daha önce paylaştığımız haberlerde, Samsung'un Galaxy S4 modelinde S-Pen kullanmayacağını ayrıca fiziksel home butonu ve kapasitif geri ve seçenekler tuşunun, diğer Galaxy modellerinde olduğu gibi kullanılacağını belirtmiştik.
Sammobile başta olmak üzere pek çok güvenilir kaynak, bu bilgileri onaylıyor. Fakat @evleaks'ın paylaştığı görsellerde fiziksel home butonu bulunmuyor. Bu da tasarım iddialarını zayıflatan unsurlar olarak göze çarpıyor.
Teknik özellikler kısmında bilinenden çok farklı bir özellik açıklamayan @evleaks, Galaxy S4'te 4.99 inç büyüklüğünde Full HD Super AMOLED ekran, 2 GB RAM, 16 / 32 ve 64 GB dahili hafıza seçenekleri ve microSD desteği, 13 Megapiksel ana kamera, Android 4.2 Jelly Bean ve firmanın yeni arayüzü gibi özellikleri bildirdi.
Acaba Samsung, bir sürpriz yaparak Galaxy S4'te fiziksel butonu kaldırıap, resimdekine benzer bir tasarım yapabilir mi merakla bekliyoruz.

Yorumlar