1 TB Flash Bellek mi ?

Bellek üreticisi Kingston, dünyanın ilk 1 TB kapasiteli USB belleğini CES 2013 fuarında tanıttı. Kingston DataTraveler HyperX Predator 3.0, adından da anlaşılacağı gibi USB 3.0 desteği sunuyor.
Bu yıl 8-11 Ocak tarihleri arasında ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2013′te yüzlerce yeni teknolojik ürün tanıtılıyor.
Yeni ürünlerini fuarda tanıtan Kingston, 1 TB kapasiteli USB belleğinin duyurusunu da yaptı. Bugüne kadar üretilmiş en yüksek kapasiteli USB bellek olan Kingston DataTraveler HyperX Predator 3.0, saniyede 240 MB okuma ve 160 MB da yazma hızı sunuyor.
kingston_usb_haber
Özel anahtarlık ve zincirle satılan ürünün 512 GB ve 1 TB olmak üzere 2 farklı versiyonu bulunuyor. Bu yılın ilk çeyreğinin sonuna doğru piyasaya sürülmesi beklenen USB bellekler Windows XP, Vista, 7, 8 ve MAC işletim sistemleriyle uyumlu olarak kullanılabiliyor.
USB belleklerden 512 GB kapasite seçenekli sürümün ABD fiyatı 1750 Dolar olarak açıklandı. 1 TB olan sürümünün fiyatı ise henüz belli olmadı.

Yorumlar

  1. YA İSTESEL 10 TB'DA YAPARLAR EKRAN KARTLARI İÇİNDE BU GEÇERLİ ADAMLAR İSTESE 24 GB EKRAN KARTI BİLE YAPAR NORMAL BİŞEY SONUÇTA NANOTEK.DİYE Bİ TEKNOLOJİ VAR NORMAL BİŞEY AMA HOŞUMA GİTMEDİ DEĞİL
    HDD'Mİ YANINDA TAŞIYON HİSSİ VERİYO

    YanıtlaSil

Yorum Gönder