Galaxy S4 Bekleyenlere Yeni Haber !!!

Çok yakında Galaxy S4'ün nasıl bir telefon olacağını öğrenmeyi bekleyenlere yeni haber...


galaxy s4 bekleyenlere müjde

Samsung'un başarılı Galaxy S serisinin yeni telefonu olacak Galaxy S4, Mayıs ayından önce piyasalara sürülmeyecek. Galaxy S hayranlarının merakla beklediği telefona dair bu haberin kamuoyuna duyurulma şekli biraz ilginç: Samsung Lübnan'a bir kullanıcı, Facebook üzerinden Samsung'un yeni Galaxy S Android akıllı telefonunun ne zaman piyasaya çıkacağını soruyor.
Cevap olarak Samsung'dan, Mayıs 2013'den önce yeni bir Galaxy S akıllı telefon piyasaya sürmeyi planlamadıkları açıklaması geliyor. Biraz daha ayrıntılı bilgi verilmesi istendiğindeyse, "Aslında bu bilginin sızmış olmasının bir önemi yok çünkü şimdiye kadar tüm Galaxy S'ler Nisan sonu ya da Mayıs başında piyasaya çıktı" cevabı veriliyor.
Samsung merkezinden, "Söylentiler hakkında yorum yapamayız" açıklaması dışında bir bilgi gelmiş değil. Ama Galaxy S4'ün CES 2013 programında yer almadığını düşünürsek, telefonun Mayıs ayından önce piyasada olmayacağı yönündeki iddialara güvenmemek için bir neden yok diyebiliriz.

 degil. Samsung Galaxy S3 25-30 milyonu devirmeden S4 icin cikis izni vermez. Buyuk ihtimalle bir cok S4 prototipi hazirlanmistir, Exynos 6 serisi islemciler ilk olarak bu urunle piyasada olacaklar. Acele etmeleri icin bir sebepleri yok, ayrica iPhone 6 yada 5S mayistan sonra bile ciksa pozisyon kaybetmek istemez Samsung. Genel itibariyle dedikodusu olan da zaten 5S'in cikacagi yonunde, cikis tarihi de 2013 son ceyregi. Bu acidan bakarsak Samsung Galaxy S4 icin genis bir oyun alani ortaya çıkıyor.

Yorumlar