Football Manager 2013 Bomba Gibi !!!

Football Manager 2013 artık tamamen Türkçe!

Futbolseverlerin başından kalkmakta zorlandığı popüler oyun, bugün resmen tanıtıldı!

Miles Jacopson

Futbol tutkunlarının menajerlik rüyasını gerçekleştiren Football Manager serisinin yeni oyunu Football Manager 2013 tamamen Türkçe olarak, dünya ile aynı anda Türkiye'de severleri ile buluştu.
Football Manager 2013 ile ilgili tüm ayrıntıların gün yüzüne çıktığı, Football Manager 2013 Basın Toplantısı Sports Interactive Stüdyo Direktörü Miles Jacobson ve Marka Müdürü David Kempshall'ın katılımı ile bugün 10.00 11.30 saatleri arasında The Game'de yapıldı.
Yapılan basın toplantısında Football Manager 2013'ü tamamen Türkçe olarak pazara sunmaktan mutluluk duyduklarını dile getiren Sports Interactive Stüdyo Direktörü Miles Jacobson, "Üç sene önce Türkiye'ye geldiğimizde Türk oyunculara bir söz vermiştik; Oyunu gerekli satış adetlerine ulaşır ulaşmaz Türkçe yapacağız dedik ve Türk oyun severler bu çağrımıza kulak verdi. Gerekli araştırmaların ardından oyunun Türkçe olacağını Twitter hesabımdan duyurdum. Sözümüzü tuttuk ve oyun artık Türkçe..." diye konuştu.

Miles Jacobson ve David Kempshall'ın açıklamaları

Football Manager 2013'ün her yerde satış rekorları kırdığının altını çizen Miles Jacobson, "Bu yıl satışlarımızda gözle görülür bir artıştan bahsetmek mümkün ancak en fazla yükselişin yaşandığı ülkelerden bir tanesi Türkiye, bu olumlu gelişme bizi çok mutlu etti. Diğer yandan oyunumuz ile ilgili basın tarafından aldığımız olumlu dönüşler bu mutluluğumuzu ikiye katladı. İnceleme puanlarının ortalamaları % 87, bu muhteşem diyebilirim" dedi.
Oyun motorunun bu yıl tamamen değiştiğine dikkat çeken Marka Müdürü David Kempshall, "Gerçek doksan dakikalık deneyimi Football Manager 2013 ile yaşayacaksınız. Kusursuz demiyorum ancak en gerçekçi futbol deneyimini göreceksiniz. Maç izlemek ve tam ekrana dönüş yapmak artık çok kolay. Bunun yanı sıra daha az zamanı olan Football Manager tutkunları için 'Klasik mod' u geliştirdik" diye konuştu.


Yorumlar