Symbian 3 lere Gün Doğdu : Nokia Belle Güncellemesi !

Nokia'nın Symbian 3 ailesine ait akıllı telefon kullanıcıları, Belle güncellemesini yükleyebilirler. Güncellemenin nasıl yapılacağı haberimizde.


07/02/2012 18:30

Nokia'nın merakla beklenen Belle güncellemesi nihayet geldi. Symbian^3 işletim sistemi kurulu akıllı telefonlara, Anna güncellemesinden sonra gelen Belle, köklü değişiklikler getiriyor.

Nokia C6-01, Nokia C7, E6, E7, N8, X7, Nokia 500 ve Nokia Oro modelleri için çıkan Belle güncellemesinin nasıl yükleneceği ile ilgili, Nokia bir video yayınladı.

Buradaki videoyu izleyerek, güncellemeyi telefonunuza yapabilirsiniz. Ayrıca Nokia Türkiye'nin sayfasından da güncellemeyi gerçekleştirebilirsiniz. 

Yorumlar

 1. bende c7 var işe yaramı nasıl yapıcam ? admin yardım et

  YanıtlaSil
 2. konumuzdaki linkleri tıklayarak gerekli sitelere giderek nasıl yapıldığını göreceksiniz...Zaten konunun tamamını inceleseydiniz. Videolu anlatımın dahi olduğunu görecektiniz...

  YanıtlaSil
 3. admin yapmak istiyorumda bir sorunu varmi bellenin sonra bizim anna mizi belle mesin bu xDD

  YanıtlaSil
 4. ben bizzat nokia C6 ve E6 cihazlarına uyguladım hiçbir problem olmamakla beraber kullanıcılar gayet memnun kaldı.hiçbir veriniz kaybolmaz, yalnız sonradan kurdugunuz programlar kaybolabilir.onun dışında tavsiyemizdir..

  YanıtlaSil
 5. ben güncellemeyi yaptım telefon sapıttı....

  YanıtlaSil
 6. nokia e6 için telefında bi hızlanma oluyormu tavsıye edermısın admın

  YanıtlaSil
 7. ben yükledim e6 ya çokta güzel olmuş. Görüntü ekranına hangi resmi koyuyorsnız onu tema gbi kullanıyor. kılıt ekranında menu ekranında aynı resmı kullanıyor. mesajlar bolumu gelen gıden vs. kaybolmus tek ekran menusu yok. daha hızlı muzık kısmında sankı bıraz ses artmış gbı geldı bana :)

  YanıtlaSil
 8. bende C6-00 var benim telefonum için olmuyor mu admin yardımcı olsan bi ?

  YanıtlaSil
 9. Ben bizzat nokia C6 ve E6 cihazlarına uyguladım hiçbir problem olmamakla beraber kullanıcılar gayet memnun kaldı.hiçbir veriniz kaybolmaz, yalnız sonradan kurdugunuz programlar kaybolabilir.onun dışında tavsiyemizdir..

  YanıtlaSil

Yorum Gönder