Panasonic'e iF'den 12 tasarım ödülü!

Panasonic iF Ürün Tasarım Ödülleri 2012'de LED Berrak Ampül (LDAHV4L27CG) ve HD Entegre Kamerası (AW-HE120) ile iF Ürün Tasarım Ödülleri'nin en değerli ödülü olan iki "Altın Ödül"ün sahibi oldu. Panasonic iki altın ödül dışında ayrıca HD TV'leri, fotoğraf makineleri, elektrikli diş fırçaları ve diğer ürünleriyle de 12 adet iF Ürün Tasarım Ödülü'nü aldı. Ürünler, Avrupa'nın saygın ödüllerinden biri olan iF Tasarım Ödülleri 2012'de tasarımları ve kullanıcı dostu olmalarıyla büyük beğeni topladı.


Altın ödül kazanan LED Berrak Ampül, berrak bir akkor ampül gibi parlak bir ışık sunuyor. Bu LED ampül, Panasonic'in patentli ışık yayım ve dağıtım teknolojilerini kullanarak tüm dünyada yaygın olarak kullanılan berrak akkor ampüller gibi benzer boyuta, şekile, ışık kaynağı pozisyonuna, ışık rengine, parlaklığına ve ışık dağılımına ulaşmış. Geleneksel berrak ampüller ile şekil ve ışık kalitesi benzerliği ile kullanıcıların evlerinde konforlu bir şekilde kullanmalarını sağlıyor, böylece tüketicileri geleneksel ampüllerini uzun ömürlü ve enerji tasarruflu LED ampüllerle değiştirmeye teşvik ediyor.

Panasonic'in diğer Altın Ödül kazanan ürünü profesyonel pazar için üretilen, yayın stüdyoları, telekonferans ve etkinlikler gibi birçok kullanım alanı düşünülerek tasarlanan Full HD uzaktan kontrollü kamerası oldu. Geniş açılı ayrılabilir kapağı sorunsuz bakım sunarken operatör ve katılımcıların kamera yönünü çabukça belirlemelerini sağlayan yapısıyla kullanıcıların kolayca ve güvenilir bir şekilde video kaydetmelerini sağlıyor.

Yorumlar