Facebook Oyun İsteklerini Kapat!

Facebook oyun isteklerini engelle , sizde bir kaç adımla bu bunaltıcı durumdan kurtulabilirsiniz...!
facebook oyun ve uygulama isteklerini engelle


Facebook oyun isteklerinden herkez artık sıkılmıştır. Bu oyun isteklerinden kurtulmak aslında çok basit. Sinir bozucu bu istekleri sizde kolayca engelleyebilirsiniz. Bildirim geldi diye sevinip oyun isteğiyle hüsrana uğrayan kullanıcılar artık oyun isteklerini engelleyebilecek.

Oyun ve Uygulamaları engellemek çok basit. Engellemek istediğiniz uygulamayı engellemek için uygulama veya oyuna girip sol kısımda bulunan uygulamayı engelle diyerek o uygulamadan gelen istekleri engelleyebilirsiniz.

Kişilerden gelen davetleri engellemek için (Oyun, Uygulama, Etkinlik vs.) sağ üst köşedeki Anasayfa /Gizlilik Ayarları / Engellenen Kişiler ve Uygulamalar/ Uygulama davetlerini engelle kısmına tıklayıp davet gelmemesini istediğiniz kişiyi seçiyoruz tamam dediğimizde sadece o kişiden gelen davetleri engelleyebilirsiniz. Bu engelleme kişiyi tamamen engellemek olmuyor sadece davetlerini engellemiş oluyorsunuz.

Bu linkten ilgili bölüme ulaşabilirsiniz : https://www.facebook.com/settings?tab=blocking

facebook gizlilik ayarları istekleri engelleme


Engellemiş olduğunuz davetleri ve uygulamaları kaldırmak için Anasayfa / Gizlilik Ayarları / Engellenen Kişiler ve Uygulamalar bölümünden engellemiş olduğunuz herşeyi kaldırabilirsiniz.

Facebook Zaman Tüneli (TimeLine) Nasıl İptal Edilir? yazımızı okumak için TIKLAYIN !


Yorumlar

Yorum Gönder