Facebook'ta Eski Gönderileri Saklamak

Eski gönderileri gizleyin...
timeline uygulamasında eski gönderileri gizle

Zaman Tüneli'nizde belirli bir gönderiyi korumak, ancak bazı kişilerin onu görmesini istemiyorsanız, Facebook profil sayfanızdayken kapak fotoğrafınızın hemen altında bulunan "Yaptıklarının dökümü" düğmesine basın


Burada gönderilerin sağ tarafında bulunan çark simgesine tıklayarak gönderilerinizi kısıtlamanız mümkün.

Eski durum güncellemelerinizi, fotoğraflarınızı veya paylaştığınız bağlantıları gizlemek için bu gönderiye gidin ve sağ üst tarafındaki kalem simgesinin üzerine tıklayın. Buradan gönderiyi gizlemeye yönelik seçeneği seçin.


"Yaptıklarının dökümü" sayfasında size gösterilen etkinlikleri filtrelemeniz de mümkündür. Bunun için sayfanın sağ üst tarafındaki "Tümü" düğmesine tıklayın ve notlara, beğenmelere vs. göre filtreyi istediğiniz gibi etkinleştirin.

Yorumlar

 1. onu biz de biliyozz

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. MYSPEACE GEÇİŞ YAPIORUZ TOPLUCA ZAMAN TÜNELİ DÜZELMEZSE

  YanıtlaSil
 4. kesinlikle böyle saçmalık olmaz zaman tüneli diye bişi uyarlanmış olabilir fakat en azından geri dönüşü olmalı kullanmak istemeyen bi çok insan var bende tamamen iptal etmeyi düşünüyorum açıkçası hiç kullanışlı bulmadım zaman tünelini eskiyi görmek istemeyen bi çok insan var hem eskiyi neden insanlar tekrar hatırlamak istesinki saçmalık!!!

  YanıtlaSil
 5. Of ben bu siteden kurtulamadım arkadaşlar sakın giriş yapmayın saçma be kötü :((

  YanıtlaSil
 6. insanlar istedikleri zaman bu uygulamayı terk edebilmeliler.

  YanıtlaSil
 7. yalan ne yapsan cıkmıyoo

  YanıtlaSil
 8. zaman tünelnn mk nasl çıkcaz burdan yaaaaaaa

  YanıtlaSil
 9. şikayet nereye edeceğiz istemiyoruz bu tüneli İSTEMİYORUZZZZZZZZZZZZZZZZ

  YanıtlaSil
 10. zaman tünelini iptal etmek istiyorum :))))))))))))
  küfürsüzde olmuyo hacı ya:
  ben bu zaman tünelini çıkartanın, sonra vaz geçmek isteyipde geri dönme imkanı vermeyenin, dıııt dıt dıt dıııııııııııııııııııııııııııııııt... :)

  YanıtlaSil
 11. bu ne saçma bişey bee komple iptal edin eski profil daha güzel dandik şeylere ne gerek var...

  YanıtlaSil
 12. mk zaman tüneline geçmez olaydım çıkmıyo o facebook kurucusunu ben çıkarmış zaman tüneli diye bişey giriyon çıkışı yok bu ne mk saçmalıktan başka bişey değil zaman tüneliymiş sokarım tüneline onun

  YanıtlaSil
 13. yav ben zaman tünelinden çıkmak istiyorum gizlemek istemiyorum

  YanıtlaSil
 14. iğewnç bir uygulama neden geri dönüşü olmayan şeyleri uygulamaya geçiriyorlar anlamış değilim..
  buna bir çözüm bulmalılar ben hiç istemediğim ve başkalarının sayfasında görüp ben buna inş. geçmem diyip bağlantılarımı sürekli kontrol ettiğim halde bir uygulama isteğine tıkladığımda devreye geçti böyle saçmalık olur mu çok ama çok aptalca bir durum ..

  YanıtlaSil
 15. Yaw Arkadaş ZAMAN TÜNELİ nedir Neye YARIYOR.. Herşey Bi YANA e Pezevengin ÇOCUĞU senden Zaman TÜnelini İsteyem mi OLDU.. Arşiflerim Berbat oldu Gitti.. TAM BİR FİYASKOOooo..!! kim Bilir Bulan Ne Gurur Duyuyordur..)))

  YanıtlaSil
 16. KARDEŞİM KAPATIN BİR AN ÖNCE ŞU ZAMAN TÜNELİ DENEN ABUK ŞEYİ YA İNSANLAR İSTEMİYO KİMSE MEM NUN DEYİL İŞTE HALA KAFANIZ ALMIYOMU YA

  YanıtlaSil
 17. Arkadaşlar konunun içeriği belli, başlığı belli.Ne diye sinirinizi yorum alanına boşaltıyosunuz ki? herşey açık net!
  Ayrıca sitemiz özel bir site olup facebookla hiçbir alakası yoktur :) benim amacım sizlere yardımcı olabilmek.lütfen salak salak yorumlar yapmayın ;)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder