Teknolojide Müthiş Bir Türk İcadı Daha !

Türklerden cüzdanı silecek inanılmaz icat!


Tamamen Türk mühendislerin geliştirdiği bu mobil sistem, dişli rakipleri yerle bir edebilir!
Gelişen teknoloji ile hayatımızdaki hemen her şey şekil değiştiriyor. Hızla gelişen teknolojiden payını alanlardan birisi de ödeme araçları. On-line ödeme sistemleri arasında yerini alan TURP Elektronik Cüzdan, tüm banka kartlarını ve sadakat programlarını tek bir çatı altında topluyor.

Türkiye'nin tek fiziki network' ü olan TURP sistemi ile birçok banka kartı ve sadakat programlarının kullanımı da daha kolaylaşacak.


TURP sayesinde artık cüzdan kullanma zorunluluğumuz ortadan kalkıyor. Yüzde yüz güvenli olan TURP, tüketicilere hızlı ve pratik alışveriş imkânı sunuyor. Kullanıcılar, GSM numaralarını ve şifrelerini TURP terminallerinde kullanarak alışverişlerinin karşılığında ödemelerini yapabilecekler. Ayrıca birçok ünlü marka ve mağazanın müşterilerine sunduğu avantaj puanlarını TURP terminallerinde harcayabilecekler.

Türk bilgisayar mühendislerinin geliştirdiği TURP kısa süre içinde on-line olarak kullanılan pek çok ödeme sistemine rakip geliyor.

TURP MOBİL ÖDEME TRANSFER VE SİPARİŞ A.Ş.


TURP; geliştirmiş olduğu platform sayesinde tüm parasal işlemleri banka ve operatörleri kullanarak, başka ödeme araçlarına gereksinim duymadan sadece cep telefonu aracılığı ile yaptırabilen bir "Mobil Ödeme" ve "Mobil Transfer" sistemidir.
Türkiye'de binlerce noktada geçerli tek fiziki network'e sahip şirket, yine binlerce noktada kullanıcılarına marka işbirlikleri ile kolay ödeme olanağı ve fırsatlar sunmaktadır.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Yorumlar