Apple'ın efsane ismi Wozniak bugün Türkiye'deydi!

Turkcell Teknoloji Zirvesi, dünyaca ünlü bilişim dahisi Stephen Gary Wozniak başta olmak üzere iş dünyasından önde gelen 50'yi aşkın konuşmacının katılımıyla gerçekleşti. İstanbul Haliç Kongre Merkezi'ndeki Zirve'de ana tema teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve teknoloji ile iş dünyasında fark yaratma fırsatları idi.

Türkiye'nin lider teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell, kurumsal müşterilerini ve iş ortaklarını dünyanın en önemli fikir önderleriyle buluşturmaya devam ediyor. Bu yıl ikinci kez düzenlenen ve ev sahipliğini Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv'in yaptığı Turkcell Teknoloji Zirvesi, Steve Jobs'la Apple'ı kuran bilişim dahisi Stephen Gary Wozniak, Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin ve yapımcı Acun Ilıcalı gibi iş dünyasının önde gelen 50'yi aşkın konuşmacısını ağırladı.

Etkinlikte, ana salonda gerçekleşen konuşmaların dışında, 9 paralel oturum daha gerçekleşti. Turkcell'in teknoloji vizyonu ve yeni teknolojilerin yanı sıra, şirketlerin işlerine değer katan Turkcell ürün, servis ve çözümlerinin müşterilerinin diliyle anlatıldığı Turkcell Teknoloji Zirvesi; Turkcell çözüm ortakları, tedarikçileri ve müşterilerinin katılımıyla tüm gün sürdü.

Yorumlar