PES 2012 Tanıtım (videolu) ve Sistem Gereksinimleri

Konami'nin PES 2012'nin demosunu yakın zamanda indirilmeye suncağı biliniyordu. Ama hiç kimse, demonun bugün indirilebileceğini beklemiyordu. Üstelik bunu beklemeyenler arasında Konami'nin kendisi bile vardı!


İnternete düşen ve heyecan uyandıran haberlerde, PES 2012'nin demosunun hazır olduğu bir anda gündeme bomba gibi düştü ve indirme bağlantısına akıl almaz bir atak gerçekleşti. Ama sadece birkaç saat sonra bağlantı çalışmaz hale geldi. İlk bakışta yoğun ilgiden dolayı gerçekleştiği sanılan bu sorun, aslında Konami'nin bir anlık dalgınlığı nedeniyle ortaya çıktı.


Konami'nin demoyu bugün yayınlamak gibi bir niyeti yokken, "yanlışlıkla" indirilmeye sunan oyun devi, hatasını fark eder etmez kurulum dosyasını sunuculardan kaldırdı. Bu yüzden internette hızla yayılan indirme bağlantısı da çalışmaz hale geldi.

Ama bu dalgınlık ve sonrasında yaşananlar, PES hayranlarını tabii ki durduramadı. Kurulum dosyasını sayısız dosya paylaşım sitesinde ve torrent ağında bulmak mümkün. Bizim tavsiyemiz, yine de demonun (büyük ijtimalle bu hafta içerisinde) resmi olarak yayınlanmasını beklemeniz. Ama ben risk almayı severim diyorsanız, Google'da küçük bir arama sizi PES 2012 demosuna götürecektir... 

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Windows XP Service Pack 3 veya daha üstü
Ekran kartı: Nvidia GeForce 6600 veya daha iyisi, ATI Radeon X1300 veya daha iyisi
RAM: 1 GB minimum. 2GB önerilen
İşlemci: Pentium 2.4 GHZ, tek çekirdek
Sabit Disk: Yaklaşık 8 GB'lık boş disk alanı
Ses Kartı: DirectX 9c veya daha yukarısı uyumlu

Yorumlar

Yorum Gönder