Ekonomi Üç koldan kesintisiz internet hizmeti verecek ZAMANTTNET, Türkiye'de bir ilke daha imza attı. Üç internet teknolojisi olan ADSL, 3G Mobil İnternet ve WiFi hizmetini "HEPNET" paketinde buluşturdu.
Paketi alan müşteri, bundan böyle evinde, işyerinde ve sokakta kesintisiz olarak interneti kullanabilecek ve bu hizmetler karşılığında artık tek fatura ödeyecek. 3G modem de ücretsiz olarak verilecek. Paket, NET4, NET6 ve NET limitsiz paketlerinden oluşuyor. Tüm tarifelerde sınırsız WiFi dakikası hediye ediliyor.

Bu paketlerde en düşük fiyatlar ilk 3 ay için 29 TL, sonraki aylar için 39 TL. İlk 3 ay için 29 TL verenler 4 GB kotalı ADSL + 4 GB kotalı 3G ve sınırsız WiFi alarak doyasıya internet kullanabilecek. Sonrası 9 ay 39 TL ödeyerek, bir yıllık taahhüt karşılığında sahip olabilecek. TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, Antalya'da düzenlediği basın toplantısında yeni ürün paketini tanıttı. Yılmaz, kampanya ile üç koldan abonelere internet erişimi hizmeti sağlanacağını açıkladı. Yılmaz, Türkiye'de ilk defa düzenlenen bu kampanyanın bugünden itibaren TV reklamlarının ve abone merkezlerinde satışlarının başlayacağını kaydederken, abonelerin ihtiyaçlarına göre farklı ödeme seçenekleri ile ADSL, 3G ve WiFi hizmetlerini tek bir paket içinde ve tek bir fatura altında topladıklarını kaydetti. Paketle, genişbant ADSL interneti, 3G mobil interneti ve sınırsız WiFi hizmetini bir arada tek fatura ile ödeme imkanı sunuluyor. "Bunu yapan ilk operatör biziz. Tek fatura veren operatör de biziz. Artık internet kullanım alışkanlıkları geliştikçe, kullanıcılar ev ve ofis dışında da online olabilmek istiyor. Müşterilerimiz, HEPNET kampanyası ile artık 'internete nasıl bağlanacağım' diye düşünmeyecek. Her yerden erişim olanağı olacak." diyen Yılmaz, Türkiye'de 6,1 milyon abone ile yüzde 56'lık pazar payına sahip olduklarını belirterek şunları söyledi: "TTNET olarak aynı zamanda da dünyanın 10'uncu büyük operatörüyüz. Tüm bu rakamlara baktığımızda TTNET'in gerçekten parlayan bir yıldız olduğuna inanıyoruz. Türkiye'de mobil internet de hızlı gelişiyor. Biz de bu alandaki oyunculardan bir tanesiyiz."
Tanıtım toplantısında kampanyanın reklam filminin gösterimi de yapıldı. Şener Şen ve Olgun Şimşek'in rol aldığı "Mümkünlü Köyü" konsepti ile bir süredir yayınlanan reklamlara ünlü sanatçı Binnur Kaya da dahil oldu. Kaya'nın reklam projesine katılımı da yeni kampanya ile gerçekleşti. Kaya, reklam filminde "Megabitli Safiye" karakterini canlandıracak.

Yorumlar