BOMBA - iPhone 5, 4 Ekim'de ÇIKIYOOR !!!

Apple’ın yeni akıllı telefonu 4 Ekim’de tanıtılabilir. Ayrıca etkinlikte Steve Jobs’ın da veda konuşması için sahneye çıkma ihtimali söz konusu.
Her yeni iPhone arifesinde oluşan ortam gibisi yok. Her kafadan bir ses çıkıyor, orada burada prototipler bulunuyor, davalar açılıyor… Ancak bu iPhone’un çıkış sürecini diğerlerinden farklı kılan birçok etmen var. Bunlardan ilki Steve Jobs’ın istifa etmesi ve sağlık durumunun çok kötü olması. Bir diğeri ise prototipin kaybedildiği söylense de, ortaya çıkan herhangi bir fotoğrafın ya da bilginin olmaması.
Güvenilir haber kaynağı AllThingsDigital’ın (ATD) günün ilk saaterinde yaptığı bir habere göre, adının iPhone 5 olması beklenilen yeni Apple marka akıllı telefon 4 Ekim’de tanıtılacak.

iPhone 5 henüz gün yüzüne çıkmadığı için ortada birçok konsept resim var. İşte onlardan bir tanesi.
ATD’nin içeriden aldığını iddia ettiği bilgilere göre, yeni iPhone’u Apple’ın çiçeği burnunda CEO’su Tim Cook tanıtacak. Gelen söyletiler, Apple’ın efsane CEO’su ve şu an firmanın Başkanı unvanına sahip olan Steve Jobs’ın da bu etkinlikte sahneye çıkacağı yönünde.
Jobs’ın sahneye çıkarak tüm Apple kullanıcılarına ve çalışanlarına bir veda konuşması yapacağı iddiaları da kulaktan kulağa yayılıyor.
Kanser nedeniyle işine ara verdikten sonra sürpriz bir iPod tanıtımıyla geri dönen Jobs, kariyerini iPhone 5 tanıtımıyla mı sonlandıracak göreceğiz.

Yorumlar