3D Destekli En İyi Oyunlar 2010-2011

İşte size göz sağlığıyla oynamayan, baş dönmesi ve bulantı yaşatmayan, ekran titremesi ve crosstalk sorununu ortadan kaldıran Fpr gözlüklere sahip  3D smart, full hd, led ve sinema tv çeşitleriyle son derece kaliteli ve parlak bir görüntüyle oynayabileceğiniz 3D oyunlar.
1.Killzone 3
Killzone 3, Guerrilla Games tarafından sadece PlayStation 3 platformu için geliştirilen ve Sony Computer Entertainment tarafından 2011'de yayınlanan birinci şahıs nişancı (FPS)  türündeki video oyunu. Killzone serisinin üçüncü, üç boyutlu oynanışsa sahip ve PlayStation Move'la oynanışı destekleyen ilk oyunudur.
 
Killzone 3 3D modu isteğe bağlıdır ve 3D uyumlu bir TV gerektirir. GameTrailers E3 2010’da oyunun 3D başarısı En İyi 3D Grafik derecesi ile ödüllendirildi.
 
 
2. Crysis 2 (TAVSİYE)
Crysis 2 Almanya Frankfurt'ta yaşayan Türk vatandaşı Cevat Yerli'nin kumandasındaki Crytek'in geliştirdiği ve Electronic Arts'ın yayınladığı Birinci Kişi Nişancı (FPS) bilim kurgu tarzı bir video oyunu. Oyun Microsoft Windows, Playstation 3 ve Xbox 360 için satışa sunulmu ve oyunda Crytek'in geliştirmiş olduğu en yeni oyun motoru CryEngine 3 kullanılmıştır. Crysis 2, Kasım 2007'de satışa sunulmuş Crysis'in devamı niteliğindedir.
 
Crysis 2 3D modu isteğe bağlıdır ve 3D uyumlu bir TV ya da bilgisayar donanımı gerektirir.
 
 

3. Call of Duty Black Ops
Treyarch tarafından yapılan ve Activision tarafından dağıtımı yapılan Call of Duty serisinin yedinci, Treyarch'ın üçüncü Birinci Kişi Nişancı (FPS) tarzı bir oyunu. 30 Nisan 2010'da açıklanan oyun Microsoft Windows, Playstation 3, Xbox 360, Wii ve Nintendo DS, Playstation Portable platformları için geliştirilmiştir ve 9 Kasım 2010 tarihi itibariyle piyasaya sürülmüştür.
 
Call of Duty Black Ops 3D modu isteğe bağlıdır ve 3D uyumlu bir TV ya da bilgisayar donanımı gerektirir.
 
 
4. Mass Effect 2
BioWare tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından dağıtımı yapılan PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 için satışa sunulan aksiyon, RPG oyunu. PC ve Xbox 360 için  26 Ocak 2010 PlayStation 3 18 Ocak 2011 tarihinde sürülmüştür.
 
Mass Effect 2 3D modu isteğe bağlıdır ve 3D uyumlu bir TV ya da bilgisayar donanımı gerektirir.
 
 
 
5. MotorStorm: Apocalypse
Evolution Studios tarafından geliştirilen ve Sony Computer Entertainment tarafından sadece PlayStation 3 için yayınlanan 3D yarış oyunu. MotorStorm: Apocalypse Avrupa’da  16 Mart 2011 de piyasaya sunulmuştur.

Yorumlar