Blogu Daha Kolay Nasıl Takip Edebiliriz ???

Merhaba Arkadaşlar;


Blogumuz istatistik çizelgesinde,yeni dik çıkışlara doğru yol alıyor. İçerik paylaşımları, tasarım, ziyaretçi memnuniyeti için elden gelen yapılıyor.
 
Takip edenlerin de anlayabileceği gibi blogda devamlı güncel ve aktüel konular
paylaşılıyor ve en az günde 1 paylaşım oluyor.
İlerleyen süreçte çok farklı düşünce ve etkinliklerimiz var. İnanın bu güzel, eğlenceli ve öğretici etkinlikleri kaçırmak sizi üzecektir. Bu sebepten devamlı takipte kalmanız en doğrusu gibi görünüyor =)
 

"Ee iyi ama her seferinde site adresi yazmak beni yoruyor bunun başka yolu yok mu?" diyorsunuz.
Tabi ki Var... 
Bu yazıda bu yöntemlerden biraz bahsedeceğiz...

1.Sayfayı dikkatli incelerseniz sayfanın sol tarafındaki bar'ın en üstünde Canlı Yer İmi ibaresini göreceksiniz. O bağlantıya tıkladığınızda sitemizin içeriklerini ve konu başlıklarını aynı sık kullanılanlar çubuğundaki yer imleri gibi RSS beslemeriyle canlı takip edebileceksiniz... (en sağlıklı mozilla firefox'ta çalışmaktadır.)
2."Ben e-mailime bakmadan edemem arkadaş","bana ulaşmak isteyen mail atsın" tarzı ifadelere hakverir yanınız varsa o zaman size E-mail ile içerik takibini önermem gerekiyor... Bu hizmetten faydalanabilmek için sayfanın alt taraflarında E-posta ile takip et kısmı var. Oraya mailinizi girdikten sonra blogdaki her güncelleme size e-posta olarak gelecektir.
3.Bir diğer yöntem de izleyici/takipçi olmak...Bu hem siteye katılı sınırlarınızı ortadan kaldırır hem de takibinizi kolaylaştırır...Kayıt olmak için gerekli bilgi YARDIM ve http://dunyaninteknolojisi.blogspot.com/p/kayit-ol.htmlsayfalarımızda mevcut...
4.Yorum!!!
Kaydadeğer yorumlar yapmanız çok çok önemli.Yöneticiyle birebir iletişimde bulunmak en tesirli yöntemdir.Ayrıca yorumlar istek ve beklentilerinizi dile getirmeniz için biçilmiş kaftandır...
SAYGILAR....Özellikle burada yazılanlara dikkat ederseniz gerisi gelecektir. Teşekkür ederim...

Yorumlar