Atalarınızın Keşfine Çıkmaya Hazır Mısınız?

Kendi ailenize ait bir arma... Kendi ailenize ait bir albüm... Kendi soyunuzun peşinden atalarınızı keşfetmeye hazır mısınız?


Oluşturulduğu ilk günden beri sansasyonlar yaratmış bir site, MyHeritage. Milyonlarca insanın aynı amaç için buluştuğu bir site... Kısacası ailenizin sitesi!

MyHeritage'ın en önemli özelliği yüz tanıma teknolojisini (Morph and Collage) bulundurması. Kendinize ait bir profil resmini kullanarak, kendi akrabanız içinde size en çok benzeyen kişiyi bulabiliyorsunuz. Belli oranlarda ve belli referans noktalarında eşleşme yapan bu sistemi 'ünlü ikizinizi bulmak' içinde kullanabilirsiniz. Hangi ünlüye yüzde kaç oranında benzediğinizi bulabilir ve benzerliğinizi değerlendirebilirsiniz!
Site size çok geniş bir soy ağacı sunuyor. Zaman paneline girerek, geçmişteki her yılın planlarını görebiliyor ve takvim oluşturabiliyorsunuz. Ailenizdeki ilk ve en son olay hangisi? En son kim doğmuş, kuzeniniz ne zaman evlenmiş, kardeşinizin mezuniyet töreni ne zaman? Her bir soruya cevap buluyor ve bunu arşivleyebiliyorsunuz.


Ayrıca 'Oyun& Eğlence' bölümünde küçük çocuklarınız için bir oyun da var! Oyunun amacı çocuğunuza aile bireylerini tanıtmak. Böylelikle çocuklar dedelerinden kuzenlerine kadar her türlü akrabalarını daha yakından tanıyorlar.

 


Size ve ailenize ait bir dünya.. 200 milyondan fazla fotoğraf, yüzlerce üye! Geçmişinizle geleceğiniz arasındaki en güzel bağ için, MyHeritage!

Yorumlar

  1. Siteyi ve uygulamaları inceledim.gerçekten çok keyifli bir uygulama olmuş.paylaşım için tşk...

    YanıtlaSil

Yorum Gönder